picterman: (Default)
[personal profile] picterman
Думаю це один з показників інженерної та управлінської культури суспільства. Але мене завжди цікавило одне питання - реалізація каналізації!
"Tracuit Mountain Hut, Zinal, Швейцарія
Закінчено в 2013 на висоті 10,682 футів над рівнем моря, гірська хатинка Tracuit розташована між скель та льодовиків, який надихнув на його форму і дизайн. Savioz Fabrizzi"

Antoine, Verbier, Switzerland

Натхненна роботою швейцарського письменника Рамю, архітектурна фірма Бюро А створила гірську хатину, захованої всередині бетонного валуна в Вербье, Швейцарія, в рамках програми художника за місцем проживання Вербье 3d фонду. У притулку є місце для однієї людини, камін, а також меблі, що ховаються в стінах.
Укриття Gervasutti, Grandes Jorasses, Italy

LEAPfactory, компанія, яка проектує модульні конструкції, які можуть витримати екстремальні умови, встановила притулок Gervasutti на горі Grandes Jorasses в Mont Blanc Range в 2011. Розраховано на 12 чоловік, працює на сонячній енергії, а також підключається до Інтернету через супутник. Химерний зовнішній вигляд, оздоблення під  "в'язаний светр" робить його легко помітним і пропонує втішний прийом для подорожуючих.


Monte Rosa Hut, Церматт, Швейцарія
Побудована на честь 150-річчя швейцарського Федерального технологічного інституту Цюріха, будівля Монте-Роза була розроблена групою студентів, відомою як студія Монте-Роза, яка працювала над проектом протягом чотирьох семестрів у співпраці з Bearth & Deplazes Architekten. Шестиповерхова структура, розташована близько 9460 футів над рівнем моря, може вмістити 120 гостей і має ряд особливостей, таких як станції очистки стічних вод і панелей сонячних батарей, які дозволяють будівлі бути на 90 відсотків енергії самодостатнім.

Page generated Sep. 25th, 2017 02:41 am
Powered by Dreamwidth Studios