picterman: (Default)
За 1000 баксів можна купити "буханку" і додавши ще якусь тисячу отримати бусик на фронт?
picterman: (Default)
•  •
Біда не в тому що вони не бачать рішення, а в тому, що вони не бачать проблеми!
Г. Честертон
picterman: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] andy_travelua at Замок Шильон
Найзнаменитіший і найфотогенічніший швейцарський замок Шильон знаходиться на березі озера Леман (Женевського озера) у 3 кілометрах східніше найдорожчого курорту Швейцарії Монтре. Всесвітньої відомості замок набув завдяки поемі Джорджа Байрона «Шильонський в'язень» (1816 рік), історичною основою для якої послужило ув'язнення у замку за наказом Карла III Савойського Франсуа Бонівара в 1530-1536 рр. Хоч біля замку є залізнична платформа і зупинка тролейбусу, дістатися сюди краще всього з Монтре по квітучій набережній. Види з набережної на озеро і Альпи будуть просто неперевершеними, а замок буде з'являтися перед перехожим у різних заворожуючих ракурсах.


Читати і дивитися далі )
picterman: (Default)
2017 GMC Sierra 2500HD All Terrain X


Read more... )
picterman: (Default)
нагадую, по кліку дивимося великі картинки/напоминаю, по клику смотрим большие картинки...


Дальше еще есть )
picterman: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] reznichenko_d at Запрошення на третю річницю Революції
Не можна віддавати ворогам річницю нашої Революції. Ми і так віддали їм забагато.

Річниця Майдану - це наше свято, наш привід згадати все. В цей день на наших площах мусимо бути ми, а не юльки, ляшки, рабиновичі та інша фарбована нечисть.

Побратими і сестри, приходьте на Майдан в понеділок, 21 листопада. І, Бога ради, не бійтеся. Ви ж вміли не боятися три роки тому.
picterman: (Default)
До влади прийшли вінницькі клоуни.

P.S. Єдине що незмінне - кацапська влада під наглядом мертвечука.
picterman: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] holicin at Костёл святого Флориана
Оригинал взят у [livejournal.com profile] lipilin2010 в Костёл святого ФлорианаКостёл святого Флориана находится  в городе Копшивница (Koprzywnica) в Польше. (GPS Координаты:50.594073, 21.5741370)

Далее 10 фотографий )
picterman: (Default)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] vsegda_tvoj в Мощь и величие китайской промышленности
Китайские товары заполонили торговые точки во всем мире, но продукция из Китая – это не только безвкусные и дешевые безделушки. Китайское производство дарит миру много по-настоящему полезных товаров, а в некоторых отраслях Китай является безусловным лидером.

Судостроение


Китай строит ежегодно суда суммарным водоизмещением — 766 миллионов тонн. Это — 45.1 % мирового производства

Мощь и величие китайской промышленности

Read more... )

Если вам понравился пост, пожалуйста, поделитесь ими со своими друзьями! :)
Егль

Nov. 16th, 2016 04:17 pm
picterman: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] andy_travelua at Егль
Швейцарське місто Егль (Aigle) знаходиться в долині Рони (кантон Во) на схід від озера Леман (Женевського озера). Місто, передусім, приваблює своїм середньовічним замком, який розташований серед виноградників на тлі Альп. Крім замку, в Еглі є справжній куточок Сходу - Єрусалимська вулиця, забудована у східному стилі. А ще - старовинний центр з вузькими вулочками та різнокольоровими будиночками.


Читати і дивитися далі )
picterman: (Default)
"В НАС НЕ БУЛО УКРАЇНИ І СКОРО ЩЕ НЕ БУДЕ
Лариса Ніцой
Ну, що українці, ви вже стали раком? Ще ні? Ну то ставайте. Фу, як грубо? А я не знаю, як назвати те, що витворяє департамент середньої освіти Міністерства освіти України.
Непотопляємий директор департаменту МОНу 24 жовтня 2016р розіслав листа (фото1) місцевим органам управління освіти з клопотанням провести опитування серед учнів 7-11 класів. Опитувальник підготувала Академія педагогічних наук України!!! (фото 2 і 3) Звинуватити науковців цієї структури в непрофесіоналізмі не повертається язик, то ж звинувачую їх у навмисних антидержавних діях. Науковці через опитувальник застосовують психологічні прийоми та маніпулюють свідомістю дітей, нав’язуючи їм думку, що Україна може бути поділена на окремі країни або думку, що Україна - це «єдіная страна з Росією».
Дивимося опитувальник (фото 2)
1. Опитувальник російською мовою (це квіточки порівняно з тим, що далі).
2. В опитувальнику є питання «Я бы хотел(ла), чтобы Украина присоединилась к политическому и экономическому союзу с Россией». Мало того, що такого питання не повинно бути в принципі, так на нього ще пропонується 8 варіантів відповіді !!! Дітям нав’язується думка, що така ситуація можлива, над нею дітям ще пропонується подумати, щоб вибрати, який варіант з восьми їм підходить. Такий варіант можливий на 2, 3, 4, 5, 6 чи 7 балів.
3. «Я бы не голосовал (ла) за кандидата-женщину на пост президента» А це що за постановка питання? Уже в ньому закладене нав’язування думки, що президент – жінка – це ненормально. І знову пропонується 8 варіантів відповіді (не нормально тільки трошки на 2 бали, чи не нормально аж на 7 балів) Це несприйняття всіх жінок, чи хтось почав антипрезидентську кампанію проти когось? Діти тут при чому?
Продовження опитувальника (фото 3)
4. «Украинская и русская культуры совершенно одинаковы». На скільки однакові вибрати 7 варіантів відповіді.
5. «Украина и Россия должны быть одним государством». Якщо не згоден – це 1 бал, а якщо дитина згодна, то треба над цим поміркувати!!! згоден – це 2, 3, 4, 5, 6, 7, балів.
Ну, і апогей нав’язування дітям антидержавної думки
6. Є ще перелік з 5 питань, серед яких треба вибрати свій варіант: «Украина становится частью большого союза, который включает Россию», «Украина распадается на несколько отдельных государств» !!!!
Дорогі друзі. Хто ще не зрозумів, так ставити питання дітям не можна. Це все одно, щоб дослідити, наскільки гуманні зараз діти, поставити перед ними питання «Чи готовий ти убити однокласника» - виберіть 7 варіантів відповіді. Або «Якщо на ваших очах убиватимуть людину пострілом в лоба чи ножем у серце, виберіть наскільки цей спосіб гуманний по семибальній шкалі. Брєд? Так. Як і брєд задавати питання дітям про наперед неприйнятні ситуації з Україною.
Україна – унітарна, соборна, цільна країна – ІНШИХ ВАРІАНТІВ НЕ ДАНО. Зі своєю ВЛАСНОЮ культурою, самобутністю, історією і мовою. КРАПКА.
Нас знищують. Через мову, через несформовану свідомість наших дітей. Це гібридна війна, друзята, ви це знаєте, і отакий опитувальник – це її елемент.
Ви запитаєте, що робити? Відповідаю: «Все в наших руках». І одна людина може змінити світ, але коли нас буде багато, ці зміни настануть швидше. Тож прошу Вашої допомоги. Треба написати листи на СБУ та Міністерство освіти. Не кивайте один на одного. Пишіть усі. Чим більше листів, тим краще.
ГОЛОВІ СБУ. Прошу дати оцінку на причетність до сепаратизму та порушення територіальної цілісності України (через маніпулювання свідомістю учнів) розробників опитувальника для 7-11 класів працівниками Національної академії педагогічних наук України та директора департаменту середньої освіти МОН, який погодив даний опитувальник та розіслав місцевим управлінням освіти до застосування.
МІНІСТРОВІ ОСВІТИ України. Вимагаємо звільнення Директора департаменту середньої освіти Юрія Кононенка за дії, не сумісні зі статусом державного службовця, та посадою директора департаменту.
Завершую цей допис. Зараз у моїй поштовій скриньці висить 5 листів від батьків, які змагаються з директорами, хто кого, у праві не вивчати/вчити російську. Я сяду їм повідписую, поскидаю різні витяги з законів, бо у кожного свій варіант директорських маніпуляцій, а Ви сьогодні чи завтра сідайте за листи в СБУ та МОН. Гаразд? Бо мене однієї на все не вистачить. Та Ви самі це розумієте.
Світлина від Лариси Ніцой.
https://www.facebook.com/larysa.nitsoi/posts/1308896182475844picterman: (Default)
•   •   •

Немає більш несприятливого моменту для отримання кредиту,
ніж той, коли банки думають, що кредит життєво необхідний.


Глава 12. Гроші — господар чи слуга?
У грудні 1920 року бізнес по всій країні забуксував. Велика частина автомобільних заводів закрилася, і багато хто з них дісталися з усіма потрохами банкам. Майже про кожну промислову корпорації подейкували, що вона відчуває фінансові труднощі, і я зацікавився цими розмовами, коли почув, що у Автомобільній компанії Форда грошей немає і взяти їх ніде. Я звик до всяких чуток про нашу компанію настільки, що майже ніколи їх не спростовую. Але на цей раз вони були особливого роду. Вони здавалися правдоподібними і ґрунтовними. Я почув, що я поборов моє упередження проти кредитів і майже щодня з капелюхом в руці клянчити гроші на Уолл-стріт. І це ще не все: нібито ніхто не в змозі дати мені грошей, і я, ймовірно, ліквідую свій бізнес. Ми й справді боролися з однією трудністю. У 1919 році ми взяли під вексель 70 мільйонів доларів, щоб скупити акції нашої компанії. З цієї суми було ще не виплачено 33 мільйони. 18 мільйонів потрібно на оплату прибуткового податку, і, понад те, ми мали намір, як зазвичай, виплатити робітникам 7 мільйонів премії. Тобто з 1 січня по 18 квітня ми мали виплатити в сумі 58 мільйонів доларів. У банку ж лежало всього 20 мільйонів. Ми, звичайно ж, не змогли б виплатити решту 38 мільйонів, якби не взяли кредит; сума була не маленька. Таку суму нелегко знайти без допомоги Уолл-стріт. Але ми виявилися надійними позичальниками. Два роки тому ми взяли кредит в 70 мільйонів. Так як наше майно виявилося вільне від боргів і раніше у нас їх ніколи не було, нам би в інший час позичили велику суму без будь-яких ускладнень. Навпаки, всякий банк вважав би це вигідною справою. Тепер же мені довелося дізнатися, що наші тимчасові труднощі тлумачаться в промислових колах як передвістя нашого майбутнього банкрутства. Легко було здогадатися, що ці чутки, хоча і ходили всюди, мали одне джерело. Це підтвердилося: один вельми відомий фінансист, редактор газети в Беттл-Крик, постачав світ відомостями про наш нестабільний фінансовий стан. Незважаючи на це, я старанно ухилявся від усіляких публічних спростувань. У нас були певні плани, але про позику ми не думали.Далі )
picterman: (Default)

________________________________________________________

«Проблема праведників в тому, що ніхріна стріляти не вміють!» (с)
(Гектор Ескатон, бандюган. т\с. «Дикий Захід»)
_________________________________________
picterman: (Default)
Розпродаж Девіда БоуіСконструйована в 1966 році з дрючків та скотчу .

"Розроблений Акілле і П'єр Джакомо Кастільйоні в Італії в 1966 році, поворотний стіл був стилізований під "домашнім тваринам" музичного співака. Вона зроблена з пластику, ламінованої деревини, пофарбованого алюмінію і полікарбонату, а також поставляється на коліщатках.
Read more at http://www.whathifi.com/news/david-bowies-custom-made-brionvega-turntable-sells-ps257000#kF2vubyfqGCb5zE5.99"

Ця "тваринка" 1966 року "народження" була продана на аукціоні за 257.000 фунтів.

Сьон

Nov. 15th, 2016 09:55 am
picterman: (Default)
Originally posted by [livejournal.com profile] andy_travelua at Сьон
Сьон разом із Штайн-ам-Райном та Люцерном входить в трійку найкрасивіших міст Швейцарії. Щоб його подивитися, вам не обійтись декількома годинами. В Сьоні і околицях стільки всього цікавого, що на все це потрібний повний день. Місто лежить у вузькій долині річки Рона в Пеннінських Альпах. Залізти на будь-який пагорб в місті чи біля міста, і перед вами з'явиться запаморочлива панорама міста і Альп. Особливо вражають два пагорби посеред міста, на який гармонійно височіють два замки. Вулочки міста вражають не менше: ратуша і середньовічні різнокольорові будиночки чудово доповнюють гори і замки.


Читати і дивитися далі )

Profile

picterman: (Default)
picterman

July 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 25th, 2017 06:44 pm
Powered by Dreamwidth Studios