"онлі мані" (с)
" Тім Кук з Apple нібито підписав секретну угоду з Китаєм на 275 мільярдів доларів
З метою подолання регуляторних перешкод.
Генеральний директор Apple Тім Кук зустрівся з китайськими чиновниками у 2016 році після того, як нові правила в країні загрожували бізнесу Apple. Не повідомляється, що Кук підписав з чиновниками угоду на 275 мільярдів доларів для фінансування проектів у Китаї, йдеться у звіті The Information .
Згідно зі звітом, китайські правила серйозно загрожували сервісам Apple, включаючи App Store, iCloud, iTunes, Apple Pay у 2016 році. Кук здійснив серію візитів до країни того року, щоб заспокоїти китайських чиновників, які звинувачували Apple у тому, що вона недостатньо робить для місцевого населення. економіка. Як повідомляється, урядова команда Apple уклала Меморандум про взаєморозуміння (MoU) з Національною комісією розвитку та реформ у Китаї, який був підписаний під час першого візиту Кука того року.
Серед зобов’язань, взятих Apple у угоді, було допомогти китайським виробникам будувати найсучасніші виробничі потужності та навчати своїх працівників. Apple також погодилася інвестувати набагато більше мільярдів доларів у Китаї, ніж вона вже робила на той момент, а також придбала більше деталей для пристроїв Apple у китайських виробників. На додаток до створення нових роздрібних магазинів, Apple також повідомляється , зобов'язується інвестувати в науково-дослідних центрах, Інформаційний сказав.
Угода полягала в тому, щоб дозволити китайській ІТ-індустрії розвиватися, просувати наукову та технологічну освіту в країні та допомагати китайським підприємствам розвиватися разом з Apple. Натомість уряд запропонує «необхідну підтримку та допомогу», стверджується у звіті.
За даними Business Insider , Apple, схоже, витримала свій кінець угоди. З 2016 року компанія перенесла роботу iCloud до Китаю, відкрила 11 нових роздрібних магазинів у країні, запустила інвестиційний фонд у розмірі 300 мільйонів доларів для чистої енергії та ініціювала угоду з найбільшим виробником вітрових турбін у Китаї. Для свого останнього iPhone він також звернувся до нового китайського постачальника.
Крім фінансових угод, Apple також задовольнила вимоги Китаю, щоб острови Дяоюй або острови Сенкаку, незаселені, але спірні території між Китаєм та Японією, відображалися більшими на своїх картах Apple. Це було зроблено замість того, щоб регулятори схвалили продаж Apple Watch в країні, повідомляє The Information .
У фінансовому плані угода спрацювала на користь Apple, оскільки минулого року компанія отримала 68 мільярдів доларів на китайському ринку. Це становить п’яту частину доходів Apple, додає The Information.
Компанія Interesting Engineering звернулася до Apple і оновить історію, коли отримає коментар. "